İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Youtube Premium Fiyatları Ne Kadar Oldu ?

Youtube Premium fiyatları için yeni bir zam kararı aldı. Bu zam kararı ile Youtube Premium fiyatları ne kadar oldu ? Youtube Premium fiyatları için yapmış olduğu zamlar ile Premium kullanıcılarını biraz üzmüş gibi. Çünkü yapılan zamlara baktığımız zaman fiyatlarda %70’den fazla bir artış görüyoruz.

Zamlı Youtube Premium Fiyatları

Youtube Premium aldığı bir karar ile fiyatlarına %50’den fazla bir zam yaptığını açıkladı. Yapılan zamlar ile birlikte Youtube Premium kullanıcı sayısında nasıl bir değişiklik olacak ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Fakat bu zamlardan sonra Forum sitelerinde, sözlük sitelerinde özellikle Twitter’da yapılan yorumlara bakılınca kullanıcılar pekte memnun değil gibi görünüyor.

Aşağıda yer alan tabloda zamlı Youtube Premium Fiyatları zamdan önce ne kadar olduğu ve ne kadar zam geldiğini inceleyebilirsiniz.

PAKETZAMDAN ÖNCEZAMDAN SONRAARTIŞ
Yıllık Bireysel Paket169.99 TL299.99 TL%56
Aylık Aile Paketi25.99 TL59.99 TL%43
Aylık Öğrenci Paketi9.99 TL19.49 TL%51
Aylık Bireysel Paketi16.99 TL29.99 TL%56
Youtube Premium Zamlı Fiyatları

Yukarıdaki tabloda gördüğümüz gibi Youtube Premium fiyatlarına %50’den fazla zam gelmiş. Bundan sonra takip etmemiz gereken Youtube Premium zamlı fiyatları sonrası Youtube Premium kullanıcılarında nasıl bir gelişme olacak.

Youtube Premium Fiyatları Ne Kadar Oldu ? Yapılan zamlar sonrası Yotube Premium 2022 Fiyatları ne kadar oldu ? Zamlı Yotube Premium fiyatları
Youtube Premium Fiyatları Ne Kadar Oldu ? Yapılan zamlar sonrası Yotube Premium 2022 Fiyatları ne kadar oldu ? Zamlı Yotube Premium fiyatları

İphone Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Bilgisayar Yazılım Sorunları ve Çözümleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir