İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En iyi İngilizce Kelime Öğrenme Uygulamaları

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere araştırarak sunduğumuz en iyi ingilizce kelime öğrenme uygulamaları ve bu uygulamaların içerikleri hakkında bilgiler vereceğim. En iyi ingilizce kelime öğrenme uygulamaları listesini yorumlar ve içeriklerine göre değerlendirerek sizlere sundum. İngilizce kelime öğrenme uygulaması ile sizlerde ingilizce kelime daracığınızı genişleterek ingilizce seviyenizi yükseltebilirsiniz.

En İyi İngilizce Kelime Öğrenme Uygulamaları Listesi

İngilizce kelime öğrenme uygulamaları ile alıştırma yaparak bir çok kelimeyi ingilizce kelime daracığınıza ekleyebilirsiniz. Üstekil bu uygulamalar gayet eğitici ve profesyonel bir şekilde hazırlanmış uygulamalardır. Bu yüzden sıkılmadan ve eğlenceli bir şekilde ingilizce kelimeler öğrenme şansına sahipsiniz. Konuyu fazla uzatmadan ingilizce kelime öğrenme uygulamaları listesine geçelim.

İngilizce Kelime Öğreten En İyi Uygulamalar

Bu uyglamalar internette karşınıza sık sık gelen reklamlardaki uygulamalar değil. Bu uygulamaları kullanıcı yorumları ve uygulama içeriklerine bakarak sizlere sunuyorum.

Tureng Kelime Defteri

İngilizce öğrenmek için yola çıkanlar Tureng uygulamasını mutlaka duymuşlardır. Tureng İngilzice – Türkçe sözlüğü kelime havuzu ve sizlere sunduğu örnekler ile karşımıza çıkan en başarılı sözlüklerden birisi. Tureng uygulamasıda İngilizce kelime oyunu gibi tasarlanmış başarılı bir ingilizce kelime öğreten uygulamalardan birisidir.Eğer İngilizce kelime öğrenmek ve İngilizce kelime bilginizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka telefonunuzda olması gereken bir uygulama.

İndirme Sayısı :100.000’den fazla
Puan :5 / 4.7
Boyut :7 MB
Android :İNDİR
İOS :İNDİR
Tureng Kelime Defteri Uygulaması
Tureng Kelime Defteri Uygulaması ile ingilizce kelime öğrenmek çok kolay ve eğlenceli bir hale geliyor.
Tureng Kelime Defteri Uygulaması

Simpler İngilizce Kelime Öğrenme Uygulaması

İngilizce öğrenmek için çeşitli görseller, videolu içerikler ve örnekler sunan bir uygulama.Eüer sizde ingilizce kelimeler ve gramer yapısını öğrenmek istiyorsanız Simpler uygulaması iyi bir tercih olabilir. Kelime öğrenmenin yanında güzel bir ingilizce öğrenme uygulamasıda sayılabilir.

İndirme Sayısı :10.000.000’den fazla
Puan :5 / 4.7
Boyut :70 MB
Android :İNDİR
İOS :İNDİR
Simpler İngilizce Kelime Öğrenme Uygulaması
Simpler ingilizce kelime öğrenme uygulaması ile kolay bir şekilde ingilizce kelimeler öğrenebilirsiniz.
Simpler İngilizce Kelime Öğrenme Uygulaması

İngilizceyi Rismiller Öğren

İngilizceyi resimlerle öğren uygulaması sizlere görsel hafıza tekniği ile ingilizce kelimeler öğretmeyi vaad ediyor. En güçlü tekniklerden birisi olan görsel hafıza tekniği ile yeni ingilizce kelimeleri kalıcı olarak ezberleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde sizlere sunulan testler ile ezberlediğiniz kelimeleri test edebilir ve ilerleme seviyenizi kontrol edebilirsiniz.

İndirme Sayısı :1.000.000’dan fazla
Puan :5 / 4.6
Boyut :53 MB
Android :İNDİR
İOS :YOK
Simpler İngilizce Kelime Öğrenme Uygulaması
İngilizceyi resimlerle öğren uygulaması ile en etkili öğrenme tekniği görsel hafıza ile yeni ingilizce kelimeler öğrenebilirsiniz.
İngilizceyi resimlerle öğren

Duolingo: İngilizce Öğren

Duolingo ingilizce öğrenme uygulaması ile 0’dan ingilizce kelimeler ve İngilizce dilini öğrenmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. Uygulama herkes tarafından önerilen bir uygulama. Bu uygulamayı kendimde kullandım ve bizzat test ettim. Gerçekten başarılı bir uygulama. Çeşitli testler ile başarınızı sınayabilirsiniz. Duolingo uygulaması bazı ingilizce kursları tarafından da öneriliyor. Seviye seviye olan eğitimlerde diğer seviyeye geçebilmek için size sunulan testi geçmek zorundasınız. Görsel eğitimlerle sizlere İngilizce öğreten uygulamada konuşma becerilerinizde geliştirebilirsiniz.

Duolingo ingilizce öğrenme uygulaması ile eğlenerek yeni ingilizce kelimeler öğrenebilir ve ingilizce konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Duolingo ingilizce öğrenme uygulaması

İngilizce Kelime Öğrenme Uygulamaları

Sizlere ingilizce kelime öğrenme uygulamaları arasında en iyisi olarak gördüğüm dört uygulamadan bahsettim. Bu uygulamalar arasında da en iyi olduğunu düşündüğüm uygulama Duolingo uygulaması. Üstelik bu Dulingo bir çok ingilizce kursu tarafından da önerilen uygulama. Fakat olay uygulamayı kurdum ingilizce öğreneceğim demekle olmuyor. Düzenli ve özenli bir çalışmada gerekiyor. Yani uygulama ne kadar iyi olursa olsun sizinde bir o kadar hevesli olmanız gerekmekte.

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir