İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Outlook Mail Şifresi Bulma

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere Outlook mail şifresi bulma programı hakkında bilgi vereceğiz. Bilgisayarınızda Outlook programında kurulu olan mail adresinin şifresini unuttuysanız eğer outlook mail şifresi bulma programı ile bu şifreleri öğrenebilirsiniz. Mail şifresi kullanımı gayet kolaydır. Bu yüzden bilgisayarınızda kurulu olan maillerin şifresini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Mail Şifresi Bulma Programı

Bilgisayarınızda outlook programı ile mail kurduysanız ve bu mailin şifresini unuttuysanız şifre değiştirme ile uğraşmanıza hiç gerek yok. Sizlere sunduğumuz mail şifresi bulma programı ile outlook programında kurulu olan mail şifrenizi çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu program tamamen ücretsiz ve kullanımı çok kolaydır.

Outlook Mail Şifresi Öğrenme

Bilgisayarınızda kurulu olan mail şifrelerini unuttunuz mu ? Bu şifreyi değiştiremiyorsanız bu program ile unuttunuz mail şifresi bulma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirin.

mail şifresi bulma programı ile bilgisayarınızda kurulu olan mail şifrelerini kolayca bulun

Mail şifresi bulma programı tamamen ücretsiz olup kullanımı da çok basittir. Outlook mail şifresi bulma programı kullanımı için aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz.

Toplam Zaman : 5 dakika

Programı bilgisayarınıza indirin

mail şifresi bulma programı ile bilgisayarınızda kurulu olan mail şifrelerini kolayca bulun

Öncelikle programı bilgisayarımıza indiriyoruz. BURAY TIKLAYARAK programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İşlemlere geçmeden önce Windows güvenlik duvarını kapatmanız gerekmektedir. Bununla ilgili açıklama aşağıda yapılmıştır.

İnen Dosyayı Winrar Arşivinden Çıkartın

Outlook Mail Şifresi Bulma Programı İndir, mail şifresi bulma programını indirdikten sonra arşivden çıkartın

Linke tıklayarak indirmiş olduğunuz rar dosyasını sağ tuş “Klasöre ayıkla” seçeneği ile dosyaya çıkartın.

PstPassword programını çalıştırın

Pst şifresi bulma programı pstpassword ile pst şifresi bulma nasıl yapılır ?

Arşiv içinden çıkan klasör içerisinde PstPassword.exe programını göreceksiniz. Bu programı çalıştırın.

Bilgisayarınızda aktif olan pst dosyaları görünür

mail şifresi bulma programı ile bilgisayarınızda kurulu olan mail şifrelerini kolayca bulun

Programı açtıktan sonra mail şifresi bulma programı otomatik olarak bilgisayarınızda aktif olan pst dosyalarını bulur ve bilgilerini sizler için gösterir. Burada istediğiniz pst dosyası mail şifresi bulma işlemini tamamlayabilirsiniz.
PstPassword, parola korumalı her PST dosyası için 3 farklı parola sağlar. Bunlardan birinin yazdığınız orijinal parola olması ve bu şifrelerin hiçbirinin orijinal parolayla aynı olmaması da mümkündür. Ancak, PstPassword tarafından sağlanan 3 şifrenin tümü PST dosyasını sorunsuz bir şekilde açacaktır.

Eğer program pst dosyası görmediyse manuel ekleyin

Mail şifresi bulma programı eğer bilgisayarınızda aktfi olan pst dosyalarını otomatik olarak bulamadıysa siz bu pst dosyalarını manuel olarak ekleyebilirsiniz.
Bunun için programda yukarıda yer alan seçeneklerden File > Select PST Files demeniz yeterli. Karşınıza pst dosyası seçmeniz için bir kutu açılacak. Burada pst dosyanızın konumuna giderek dosyayı seçebilir ve şifresini görüntüleyebilirsiniz.
Bilgisayarınızda PST dosyası konumu genelde şu şekildedir ;
Belgeler ve Ayarlar \ Kullanıcı Adı \ Yerel Ayarlar \ Uygulama Verileri \ Microsoft \ Outlook

Windows Güvelik Duvarı Virüs Olarak Algılamaktadır

Bu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyim. Evet doğru Windows güvenlik duvarı bu programı virüs olarak algılamaktadır. Programın resmi sitesinde yapılan açıklamada bu uyarının yanlış olduğu açıklanmıştır. Açıklama için TIKLAYIN.

Mail Şifresi Bulma Programı

Evet bu konumuzda Outlook mail şifresi bulma programından sizlere bahsettik. PST şifresi bulma programı ile bilgisayarınızda outlook programında aktif olan mail şifresi bulma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Programın resmi sitesi : Nirsoft

PstPassword Kullanımı Video Anlatım

İşinize yarayacağınızı düşündüğümüz bazı konu başlıklarımız ;

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir