İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

FPS Arttırma Programları

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere dikkat çeken FPS arttırma programları hakkında bilgiler vereceğiz. Ama öncesinde FPS nedir ? FPS neden önemli ? bu soruların cevaplarına bakalım. FPS arttırma progrmaları kullanmadan önce konumuzu mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

FPS Nedir ?

FPS yani Frames Per Second bir saniye içerisinde görüntünün ekrana kaç kez yenilendiğini ifade eder. Örneğin, bir oyunun 30 FPS’de çalışması, oyunun ekrana her saniye 30 farklı görüntüyü yansıtmakta olduğunu gösterir. Bu, oyunun görünümünün daha akıcı ve gerçekçi görünmesini sağlar. Genellikle oyunlar ve video içerikleri için 60 FPS veya daha yüksek bir hız önerilir, ancak bu değer, sistem performansına ve ihtiyacınıza göre değişebilir.

FPS Arttırma Programları

FPS arttırma programları yardımı ile bilgisayarınızda oyun performanslarınızı artırabilirsiniz. FPS arttırma programları bilgisayarınızda oyun oynarken arka planda çalışan gereksiz programları kapatarak daha iyi bir oyun performansı almanız için size yardımcı olur. Bu programlar oyun sırasında bilgisayarınıza yardımcı olarak sizinde daha performanslı bir oyun oynamanızı sağlar. Şimdi bu programlara göz atalım.

RAZER CORTEX : GAME BOOSTER

Razer Cortex : Game Booster, bir bilgisayarın arka plandaki gereksiz işlemleri kapatarak sistem kaynaklarını serbest bırakarak oyun performansını optimize etmek için tasarlanmış bir programdır. Razer Cortex : Game Booster bir oyun başlattığınızda oyunun diğer çalışan uygulamalardan daha üstün olmasını sağlamak için CPU ve bellek kullanımı gibi ayarları otomatik olarak ayarlar. Buda oyunun kare hızını ve genel performansını arttırmada yardımcı olabilir. Ayrıca, program oyun oynarken ekran görüntüsü ve oyun oynama kaydı yapma gibi özellikleri ve oyun içi eylemler için klavye kısayollarını özelleştirme özelliği sunar.

TIKLA İNDİR !

Razer Game Booster, bir bilgisayarın arka plandaki gereksiz işlemleri kapatarak sistem kaynaklarını serbest bırakarak oyun performansını optimize etmek için tasarlanmış bir programdır.

WTFAST

WTfast programı, oyun oynarken gecikme ve ping sürelerini azaltmayı amaçlayan bir programdır. WTfast bu özelliği ile oyun sunucularına özel bir oyun sunucuları ağı aracılığıyla bağlanmanıza izin verir. Bu internet tıkanıklığını atlatmanıza ve verilerinizin oyun sunucusuna ulaşması gereken atlamaları azaltmanıza yardımcı olabilir. Bu, daha hızlı ve daha stabil bir bağlantıya ve daha az gecikme ve bağlantı kesintileriyle daha akıcı bir oyun deneyimine neden olabilir. Ayrıca, WTfast programı farklı sunuculara ping sürelerinizi görmenize ve yerleşik bir ping test aracına sahip olmanıza olanak tanır.

TIKLA İNDİR !

WTfast, oyun oynarken gecikme ve ping sürelerini azaltmayı amaçlayan bir programdır. Bu, oyun sunucularına özel bir oyun sunucuları ağı aracılığıyla bağlanmanıza izin verir.

ADVANCED SYSTEM OPTİMİZER

Advanced System Optimizer programı, bilgisayarın performansını optimize etmek için tasarlanmış bir yazılım aracıdır. Genellikle kayıt defteri temizleyicisi, disk temizleyicisi, bellek optimizatörü ve başlangıç yöneticisi gibi özellikleri içerir. Yazılım aynı zamanda internet bağlantı hızını optimize etmek, gizliliği korumak ve sistem güvenliği için araçlar da içerebilir. Advanced System Optimizer’ın ana amacı bilgisayarı daha etkili ve hızlı çalıştırmaktır. Yani bu program ile bilgisayarınızın performansını genel olarak artırabilirsiniz.

TIKLA İNDİR !

Advanced System Optimizer, bilgisayarın performansını optimize etmek için tasarlanmış bir yazılım aracıdır. Genellikle kayıt defteri temizleyicisi, disk temizleyicisi, bellek optimizatörü ve başlangıç yöneticisi gibi özellikleri içerir.

GAME FİRE 6

Game Fire 6 programı, bilgisayarda oyunların performansını optimize etmek ve arttırmak için tasarlanmış bir yazılım aracıdır. Genellikle oyun güçlendiricisi, sistem optimizatörü ve oyun içi örtüsü gibi özellikleri içerir. Yazılımdaki oyun güçlendiricisi bileşeni, sistem kaynaklarını serbest bırakmaya ve oyun performansını öncelikli hale getirmeye yardımcı olurken, sistem optimizatörü bileşeni, gereksiz dosyaları temizleyerek ve çeşitli sistem ayarlarını optimize ederek genel sistem performansını arttırmaya yardımcı olabilir. Oyun içi örtü bileşeni, CPU ve GPU kullanımı ve FPS (saniye başına kare sayısı) gibi yararlı bilgileri sağlayabilir ve aynı zamanda kullanıcının ses ve video ayarları gibi sistem ayarlarına hızlı bir şekilde erişebilmesine olanak tanır, oyunu terk etmeden. Game Fire 6’nın ana amacı oyunların daha pürüzsüz ve daha iyi performansla çalışmasını sağlamaktır.

TIKLA İNDİR !

Game Fire 6, bilgisayarda oyunların performansını optimize etmek ve arttırmak için tasarlanmış bir yazılım aracıdır.

GAME BOOSTER

Game Booster programı, bilgisayarda oyunların performansını optimize etmek ve arttırmak için tasarlanmış bir yazılım aracıdır. Geçici olarak gerekli olmayan arka plan işlemlerini ve hizmetleri kapatır, sistem kaynaklarını ve belleği serbest bırakır ve oyun performansını öncelikli hale getirmek için bazı ayarları değiştirerek. Aynı zamanda, gecikme ve girdi gecikmesini azaltarak ve CPU ve GPU kullanımı, FPS (saniye başına kare sayısı) gibi sistem bilgilerini görüntülemek için oyun içi örtüler gibi özellikler sağlayarak oyun deneyimini de arttırabilir. Game booster yazılımı, bilgisayarın kaynaklarının oyun için kullanılmasını sağlar, bu da oyun performansını ve stabilitesini arttırmaya yardımcı olur. Bu programlar oyunların daha pürüzsüz çalışmasını, daha iyi kare hızlarını ve daha az titreme ile sonucunda daha keyifli bir oyun deneyimi elde etmek için tasarlanmıştır.

TIKLA İNDİR !

Game Booster, bilgisayarda oyunların performansını optimize etmek ve arttırmak için tasarlanmış bir yazılım aracıdır.

Hangi FPS Arttırma Programı

Evet bu konumuzda sizlere FPS arttırma programları hakkında bilgiler verdik. Bu programlar ile oyunlarınızı daha performanslı oynayabilirsiniz. Bu programlar en çok tercih edilen programlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu programlar arasında önerilerimiz olabilir. Bizim FPS arttırma programları arasında siz önereceğimiz iki program bulunuyor. Bunlar ;

  • RAZER CORTEX : GAME BOOSTER
  • GAME BOOSTER
  • WTFAST (Online oyun oynayanlar için)

Sizde bu programlar hakkında görüşlerinizi aşağıda yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

SSD hız testi nasıl yapılır ?

FPS arttırma programları yardımı ile bilgisayarınızda oyun performanslarınızı artırabilirsiniz. FPS arttırma programları bu konumuzda.
FPS arttırma programları yardımı ile bilgisayarınızda oyun performanslarınızı artırabilirsiniz. FPS arttırma programları bu konumuzda.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir