İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Jotform Nedir ? Jotform Ne İşe Yarar ?

Herkese merhabalar bu konumuzda günümüzün popüler ve en çok kullanılan şeylerden biri olan Jotform nedir ? Jotform ne işe yarar bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık. Günümüzde web siteleri çoğu kişi ve kurum tarafından kullanılır hale geldi. Artık hemen hemen bütün işletmelerin birer web sitesi bulunuyor. Çoğu web sitesinde de anket ve farklı formlar ile karşılaşıyorsunuzdur.

Jotform Nedir ?

Jotform nedir sorusunun cevabı ise girdiğiniz web sitelerinde gördüğünüz anket, iletişim formu gibi benzer formları kolay bir şekilde oluşturmanız için geliştirilmiş bir uygulamadır. Jotform yazılımı sayesinde sitelerinize kolay bir şekilde iletişim formu, anket ve benzeri formlar oluşturabilir ve bu formların verilerini takip edebilirsiniz.

Jotform Ne İşe Yarar ?

Jotform nedir sorusunun cevabını sizler için yukarıda kısaca yazdık. Peki bu Jotform ne işe yarar ? Jotform nedir sorusunun cevabında olduğu gibi eve bir form oluşturma yazılımı fakat bir çok fonksiyonda Jotform uygulaması ile sizleri karşılıyor.

Öncelikle Jotform ile form, anket oluşturmak için herhangi bir yazılım dili bilmenize gerek yoktur. Yani Jotform kolay bir şekilde form oluşturmanıza olanak sağlar. Kullanımı oldukça kolay olan Jotform uygulaması ile sürükle bırak yöntemini kullanarak istediğiniz şekilde anket ve formlarınızı oluşturabilirsiniz.

Jotform ile oluşturduğunuz anket ve ya formların verileriniz eposta adresine ulaşmasınıda sağlayabilir ve sitenize kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Üstelik Jotform ile PDF formatında da formlar oluşturmanız mümkün. Bu sayede müşterilerinize mail olarak ve ya dijital ortamda formlar gönderebilirsiniz.

Jotform Güvenilir Mi ?

En önemli sorulardan biriside bu Jotform güvenilir mi ? Evet anketlerimizi formlarımızı kolay bir şekilde oluşturuyoruz ama verilerimiz ne kadar güvenli bu soruyu soranlar elbette çoğunluktadır. Jotform tarafından yapılan açıklamalarda kişisel veriler Jotform için büyük bir önem taşıyor. Jotform uygulaması içerisinde yer alan bağlantılar ve kodların güvenliği de önemli bir şekilde sağlanmaktadır. Kullanıcılar kendileri için şifre oluşturabilmekte ve bu veriler tam güvenlikli Avrupa sunucularında saklanmaktadır.

Jotform Ücretli Mi ?

Jotform bu noktaya kadar her şeyi ile ilgi çekici ve güzel. Peki Jotform ücretli mi ? Jotform uygulamasının hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu bulunmaktadır. Tabi bu ikisi arasında bazı farklar bulunmakta. Bildiğimiz gibi ücretsiz versiyonda bazı şeyler kullanıcılara açık şekilde iken ücretli aboneliklerde ise uygulamanın bütün özellikleri kullanıcılara açılmaktadır.

Jotform Kullanılır Mı ?

Bu konumuzda Jotform Nedir ? Jotform Ne İşe Yarar ? Jotform Güvenilir Mi ? Jotform Ücretli Mi ? sorularının cevaplarını sizler için hazırladık. Peki Jotform kullanılabilir mi ? Bizim görüşümüz evet kullanılabilir hatta kullandığımız da bir uygulama. Eğer müşterilerinize anket hazırlayacaksanız, Web siteniz için hızlı bir iletişim formu ve ya herhangi bir form hazırlayacaksanız ve kod bilginiz yoksa ya da profesyonel bir şekilde olsun istiyorsanız Jotform tercih edilebilir bir uygulamadı.

Ayrıca Jotform’un Ankara, İzmir, İstanbul ve San Francisco’da ofisleri bulunmaktadır.

Jotform uygulamasına ulaşmak için TIKLAYIN

Jotform Kullanım Video

Jotform Nedir ? Jotform Ne İşe Yarar ? Jotform Ücretli Mi ? Jotform Kullanılır Mı ? Jotform yazılımı hakkında net cevaplar.
Jotform Nedir ?

Windows 10 Sistem Geri Yükleme Anlatım başlıklı konumuzu okudunuz mu ?

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir